Zimní dovolené u teplého moře – 1. část

Ještě nemáte po dovolené? Nic se neděje, letní sezóny trvají až někdy do září. Co takhle ale udělat změnu a vycestovat až po létě, na podzim nebo zimu? Jet na zimní dovolenou? Nechte své přátele doma, v chladu, v Česku a posílejte jim fotky ze zemí jako Španělsko, spolu s Kanárskými ostrovy nebo Portugalska. A co takhle z Indie, ze sedla slona?:-)

Kde všude v zimě na dovolenku:

Jamajka

Ostrov totiž nemůže nabízet vhodnější podmínky pro nás Středoevropany, toužící po exotickém ráji s palmami, tropickým podnebím a mořským příbojem. Skalnaté pobřeží celého ostrova lemují fascinující korálové útesy, ke kterým je možno se potápět.

Nabídka zajímavých dovolených

Exotika na Jamajce! Rum, reggae a Bolt

Goa Indie

Goa je sice nejmenší stát Indie, nicméně jde o nejbohatší provincii, nabízející tu nejvyšší kvalitu života z celé Indie. Místní pláže, fauna, flora a architektura jsou jen malou ukázkou toho, co Vám může nabídnout levná dovolená v Indii, v Goa.

Chci vědět něco o životě v Goa

Španělsko

Zimní dovolená ve Španělsku nezní tak špatně, co říkáte? Počasí je po celý rok příjemné, v zimě minimálně 10-15 stupňů. Ideální. Tato oblast je zejména oblíbená mladými lidmi. Je to levná varianta, se sluncem, plážemi, nočním životem. A nejen to, poznáte Barcelonu nebo Marbellu. Pokud chcete vzít své malé děti, neváhejte, čeká na Vás Marineland.

Proč do Španělska? Za slunečným pobřežím!

Madeira

Kdo by neznal portugalské souostroví Madeira? Taky si myslíte, že jde o ostrůvek ohraničený plážemi a palmami? Ne tak docela. Na Madeiře najdete možná dvě písečné pláže. Krása země spočívá spíš v její rozmanitosti, dojímavými scenériemi, faunou a florou (květiny, vavříny, pasoucí se krávy) nebo ve skvělém vínu.

Madeira? To nejsou pláže, ale dojímavé scenérie

Jedu na Kanáry! 🙂

Ještě jste na kanárských ostrovech nebyli a chtěli byste? Proč si tuto dovolenou nedopřát? Říkají Vám něco ostrůvky jako Tenerife, Lanzarote, Gran Canaria? Vše je součástí kanárských ostrovů a nejedni Vaši známí tam už byli:) (Je to přeci jen relativně kousek – u Španělska, čili se tato dovolená řadí i mezi ty levnější) V článku nastíním tyto tři, ale existuje jich dalších 10:)

Na Kanáry, Na Tenerife, na Fuerteventuru!

Jedu ještě kousek dál – na Kapverdy!

Ostrov je jedním z nejvíc turisticky navštěvovaných ostrovů z celých Kapverd. Je také nejrozvinutějším ostrovem. Název Sal znamená v portugalštině sůl: ekonomika ostrovu byla totiž v minulosti závislá právě na těžbě soli. Nyní je však situace jiná, turistický ruch se stává nejdůležitějším odvětvím ekonomiky.

Nabídka zajímavých dovolených

Kapverdské ostrovy si zamilujete

Stále po Evropě – do Dubaje 🙂

Spojené arabské emiráty, hlavní město Abú Dhabí. Dubaj – 2. Největší město. Země s neustále rostoucím zájmem v očích lidí a investorů. Prozatím. Spousta lidí si myslí, že jde o zemi jen pro milionáře, pro vyvolené nebo jen pro muže a ženy musí zůstat doma.

Do Dubaje, vždyď je to za rohem

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓