Šampáňo ve vířivce v hotelu Valamar v Rabacu

Valamar Sanfior
Šampáňo ve vířivce v hotelu Valamar v Rabacu
(90%)4

Náš předchozí článek o Rabacu nás inspiroval k věnování se tématu Wellness hotely v zahraničí, dnes se budem bavit o hotelu Valamar. To vůbec nezní jako špatný nápad, co říkáte? Welness a moře v jednom:-) Už jste někdy byli na takovém pobytu?

No, a když už jsme byli v Rabacu, který je nejen terčem mnoha turistů, ale je označován i jako lázeňské město, tak proč nezačít s tímto?

Kvalita této destinace se v posledních letech hodně zvýšila. Rabac získal na atraktivitě, na celkovém uspořádání a jeho pláže mají špičkovou úroveň. Přibývají nové vily, domky a soukromé penziony. Stále vice turistů využívá i zimní ozdravné pobyty, tzv. klimatickou léčbu.

Dovolená v Chorvatsku - Rabac

Wellness pobyty v zahraničí

Hotelů s wellness je, stejně jako u nás dostatek. Jen zatím využíváme těchto služeb v Česku (a proč taky ne). Ale co to moře nebo slunce k tomu?:-) Jak si vybrat je tedy jednoduché. Třeba přes Invia.cz. My si vybrali jako první wellness Valamar Sanfior, který nás velmi zaujal (soudě i podle recenzí), který tímto doporučujeme.

Hotel Valamor Sanfior

Čtyř hvězdičkový hotel v Rabacu, jeden kilometr od města – ne moc vzdálený ani moc nablízku. 50 metrů k moři – velmi blízko a velmi dobře:-) Hotel nabízí množství procedur a kosmetických služeb. Každý den tak budete moci využít tureckou lázeň, finskou či infra saunu, dále relaxační místnosti nebo krytý bazén s výhledem.

Mimo hotel lze využít mnoho sportovních aktiv jako cyklistika, tenis, minigolf, vodní lyžování, a spoustu dalšího.

Dovolená v Chorvatsku - Rabac

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓