Rabac – Chorvatsko, pobyt s manželkou

Dovolená Rabac
Rabac – Chorvatsko, pobyt s manželkou
(88.57%)7

Rabac je rybářské městečko (jen 1375 obyv.), malý přístav a hojně navštěvované letovisko na pobřeží Istrie (oblast úplně na severu Chorvatska). V posledních letech se kvalita destinace hodně zvýšila. Rabac získal na atraktivitě, na celkovém uspořádání a jeho pláže mají špičkovou úroveň. Přibývají nové vily, domky a soukromé penziony.

Jak se tedy ubytovat?

Více a více lidí využívá i zimní ozdravné pobyty, tzv. klimatickou léčbu, právě v Rabacu. Je to takové místo, které má status – přímořské klimatické lázně. Více ZDE. Abychom moc neodbočovali. Přinášíme krátkou recenzi dovolené a pod tím vybrané možnosti ubytování v nejbližším okolí.

Dovolená v Chorvatsku - Rabac

Je už to asi rok co jsme s manželkou a pracovnim stabem navstivili Rabac. Byl to spis pracovni pobyt a ne dovolena. Tocili jsme hudebni klip s detmi. Okolni krajiny a pohledy byly k tomuto primo urceny. Pocasi nam take pralo nebylo snad ani jeden den skarede. Vsechno bylo v poradku. Zasilam par fotek. Ubytováni jsme byli tuším v hotelu Girandella, délka 8 dní, cena byla cca 5tisíc:)


Dovolená v Chorvatsku - Rabac

A jak už to bývá, na závěr přidáváme jedno povedené, krátké video z rabackých pláží a pobřeží 🙂 Pokochejte se…

Tak ne, ještě nejsme u konce. Že jste ještě neměli jugoslávskou limonádu, hm? Chcete si Chorvatsko pořád připomínat? Tak zkuste smíchat toto všechno dohromady, zamíchat.. a uvidíte:-)

CHORVATSKe-PITI

 

 

 

 

 


  • Perlivá voda, 1 dl
  • Led, 2 kostky
  • Griotka, 4 cl
  • Pomerančový sirup nebo džus, 2 cl
  • Pomeranč 1/2 ks

„Chléb je pro tělo a víno pro duši.“, chorvatské přísloví

 

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓