Pronájem lodí Chorvatsko

Dovolenou bych si rád zpříjemnil nějakým výletem na lodi nebo si rovnou loď nebo jachtu půjčil. Na googlu se dají najít stránky, kde se dá pronajmout ona loď. Jestli si zvolím tenhle postup, zjistím si veškeré informace o poskytovali, jeho historii. Napíšu mu a pokud odepíše rychle, mohl by být seriózní. Pokud má na Fb stránku, tím lépe. Jestli je jeho vystupování na internetu v pořádku, má šanci.


Chci dovolenou, kde půjčují lodě

Ty, kteří lodě půjčují neznám/ nemám vyzkoušeno, takže se nebudu pokoušet něco doporučovat. Napadlo mě tedy zkusit najít jen ta ubytování, kde se dá nějaká ta loď zapůjčit. Naštěstí to jde, stačilo jen na Invii zadat do filtru slovo „půjčovna lodí“ a bylo.

Výsledné hotely, které mi najely nebyly všechny s půjčovnou nebo pronájmem lodí. Odhahuju ale že takových 9 z 10 je. Jestli chcete mít jistotu, vpravo po rozkliknutí je formulář a můžete se případně zeptat.

Dovolená v Chorvatsku

Pronájem lodí v Chorvatsku

Jestli už ale máte s pronájmem lodí nějaké zkušenosti, a nemusí jít tedy jen o Chorvatsko, napište, budu rád. Vámi napsanou reakci pak uveřejním.

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓