Výběr dovolené – jak si ji vůbec vybrat?

prázdniny

Jedete na dovolenou a nevíte, jak si vybrat? Čas dovolené se neúprosně blíží a Vy pořád nevíte, kam jet? Co teď? Těch možností, podle čeho si vybrat dovolenou není mnoho, o to to je jednodušší. V každém případě doporučujeme vybírat si dovolenou v dostatečném předstihu.


Být v Česku nebo v zahraničí? Jak si ji tedy konečně vybrat?

Tuhle otázku si v poslední době kladu častěji. Česko jako celek moc neznám a určitě plánuju moji zem trochu poznat, udělat si pár výletů, třeba i na kole. Na druhou stranu, dokud nepracuji, možná by bylo lepší vyjet někam dál. Nebo dokud nemám děti. Jestli je mám, tak už nevím, jestli s nimi pojedu až třeba do Austrálie🙂

Nabídka zajímavých dovolených

Doporučení dovolené od známých

Pro mě jasná volba. Všude vidím spoustu fotek, můžu se zeptat, doptat, vyrazit. Tenhle účel bychom rádi splnili i tady na Fotky z Dovči. Jeli někam Vaši rodiče? Vaše děti? Vaši známí?

Možnosti ubytování na dovolené

Opět, podobně jako předchozí odstavec. My spolupracujeme s Invií (největší online prodejce zájezdů), kde si můžete najít místo, kam chcete jet a taky se ubytovat. V rozhodování můžou posloužit recenze a hodnocení některých hotelů.

Chci jet na first minute nebo last minute?

Chci nízkou cenu zájezdu?

Není problém. Dnešní ceny za zájezd a ubytování jsou na tak nízké úrovni, že můžete k moři vyrazit hned teď:-) Jeďte v autě ve čtyřech, jeďte first nebo last minute zájezdem, leťte nízkonákladovou společností,která lítá po Evropě, např. Raynair.

Neumíme si představit, jaké objevy nabízí byť i jen sousední stát, nebo dokonce města ve Vašem kraji. Co teprve ty tisíce kilometrů vzdálené země?

Pestrou nabídku dovolených využívá paní Helena (zenysro). Můžete jet kamkoli, kdykoli, různě si to nakombinovat. A užít si to.

Nabídka zajímavých dovolených

„Často řešíme dovču až  na poslední chvíli, protože jediné, čeho se držíme, jsou prázdniny naší dcery, a tak vítáme lastminutové či jiné zvýhodněné nabídky. Kdybych se dívala na to, kdy je to takové ideální vzít si v práci volno, tak to nebude ideální nikdy. Za poslední 3 roky se ale snažíme s manželem přece jen trošku plánovat, protože jsme se shodli, že bychom měli své rodinné volno a chvíle spolu opravdu líp nastavit. Jednak proto, abychom se měli na co těšit, a taky z toho důvodu, abychom na dovolenou neodjížděli až na poslední chvíli totálně vycucnutí. Letos už po čtvrté pojedeme v červnu na Kanáry, do hotelu, který známe, a který je ideální pro nás všechny. Prostě jsme vzdali to nekonečné lustrování internetových nabídek a hledání něčeho ještě originálnějšího či novějšího. A dobrodružství si užijeme v létě na kolech v Čechách, však on nás nějaký malý penzionek určitě ještě trkne.“

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓