Jedu na Kanáry! A třeba na Tenerife

kanarske-ostrovy

Ještě jste na kanárských ostrovech nebyli a chtěli byste? Proč si tuto dovolenou nedopřát? Říkají Vám něco ostrůvky jako Tenerife, Lanzarote, Gran Canaria? Vše je součástí kanárských ostrovů a nejedni Vaši známí tam už byli:-) (Je to přeci jen relativně kousek – u Španělska, čili se tato dovolená řadí i mezi ty levnější) V článku nastíním tyto tři, ale existuje jich dalších 10:)

Na Kanáry můžete vyrazit jak v létě, tak i v zimě – to Vás čekají teploty průměrně okolo 19 stupňů. Skoro jako doma. Jestli Vás láká kultura a nasání té pravé kanárské atmosféry, vyražte tam na jaře od února do května a užijte si místní rozsáhlý karneval.

Tenerife

Jde o vulkatický ostrov a ten největší a možná i nejznámější z kanárských ostrovů. Tenerife se vyznačuje černými písečnými plážemi, překrásnými krajinami a spoustu nočního vyřádění. Jestli se nechcete jen a pouze vyvalovat na pláži, navštivte vodní Siam Park. Jestli přemýšlíte nad ubytováním, doporučujeme Iberostar Bouganville playa hotel s krásnými výhledy. Pro náročnější je tu třeba 5* hotel Iberostar anthelia hotels s wellness, restauracemi a úžasným bazénem (v kombinaci s koupáním v oceánu – dobrá možnost:)

Fuerteventura

Pláže, pláže…:)

Ostrůvek se 150 plážemi. Jste-li zastánci klidu a relaxu a zrovna nejste noční tvorové – vyznavači diskoték, apod., zvažte Fuerteventura. Ne až tak moc známý ostrov Vám může nabídnout v jakémkoli měsíci to, co hledáte:)

Doporučujeme Iberostar Palace Fuerteventura Hotel 🙂

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓