Indická Goa – přímořská kvalita a ráj na zemi

indie goa

Přímořská Goa je sice nejmenší stát Indie, nicméně jde o nejbohatší provincii, nabízející tu nejvyšší kvalitu života z celé Indie. Místní pláže, fauna, flora a architektura jsou jen malou ukázkou toho, co Vám může nabídnout levná dovolená v Indii, v Goa.


Kde se ubytovat?

Doporučujeme hotel, Vivanta Taj Holiday Village, který oplývá nebývalým luxusem. Návštěvníky je dokonce označen jako nadstandartní.

Dovolená v Indii - Goa

Proč bych tam měl jet?

Krom toho, že místo nabízí širokou škálu atrakcí a aktivit, neměli byste minout chrám na seznamu světového dědictví Bom Jesus Basillica nebo kostely staré části Goa. Kromě toho navštívíte muzea, vědecká centra pro děti, aj. Místní Vám jistě nabídnou poznávací zájezdy.

Goa vodopády a jízda na slonech

Budete mít možnost využít několika výletů na vodopády, kde si zaplavete, nebo lesní procházky s krmením opiček, vyjížďkami na slonech, dále pak plavby s delfíny nebo výlet do města Hampi ze 14. století.

Počasí v Indii

V přímořské Goa na Vás čeká průměrně každý měsíc 30 stupňů. Deštivo může být od června do září, zbytek roku je tedy rájem pro návštěvníky všech věkoých kategorií. Takže, proč na Vánoce nebo Nový rok nejet tady?:-)

Dovolená v Indii - Goa

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓