Kam s dětmi v Austrálii?

Hodnocení dovči

Díl top destinací pro děti v Austrálii. Co vše zažijete? Vodní svět, vodní parky, masáže, salóny, krásné hotely s úžasnými výhledy, potápění, solnou lagunu, možná potkáte i želvy, golf, venkovní kino, prales, útes, žraloky, vodní bary a tak dále a tak dále.


Resort mořský svět a vodní park

Návštěvníci se svými dětmi ocení úžasné místo Gold Coast, což je město na jihovýchodě australského státu Queensland, dále Vodní svět a vodní park, což jsme zařadili mezi TOP. Vstup do vodního světa, blízkost lokálních parků, možnost rodinných balíčků, vše v krásném stylu, komfortu a hlavně – s velkou porcí zábavy. Přilehlé restaurace a bary, dětská hřiště, masáže, salóny krásy, tělocvičny a plno využití vodních sportů, najdete tam všechno pro všechny věkové kategorie. Jste-li milovníci vody, doporučujeme.

Dovolená v Austrálii

Želví pláž

Další destinace, která prokázala svou popularitu nejen u australských rodin. Pláž je v blízkosti Mermaid Beach na Gold Coast, v překladu Zlaté pobřeží. Místo nabízí přátelské ubytování pro děti, spolu s vybavením pro dospělé, zahrnující spoustu her pro děti, tenisové kurty, kino, fitko, herní pokoje a pro pány – “barbecue” párty. Želví pláž neboli Turtle Beach Resord je vhodný pro děti od 4-12 let. Středem pozornosti je “Klub želv”, kde se dětí seznámí s dalšími a užijí si spoustu legrace. Rodiče si pak můžou odpočinout v Chelonii, což je místo s občerstvením pro dospělé.

Surfers Paradise Marriott Resort and Spa

 

Ráj na zemi s ohromujícími výhledy na okolí a řeku. Nabízí elegantní ubytování určené pro rodiny, které si místo jenom vychvalují. Resord nabízí služby jako potápění, lázně, salóny krásy, fitness, dětská hřiště a taky soukromá solná laguna, kde se můžete klidněi potápět. Můžete si být jisti, že budte spokojeni.

Resort Daydream Island

klokan v daydream islandu

Objevte krásu Great Barrier reef (už ty názvy jen v Aj – těžko to přeložit). Daydream Island resort nabízí 296 pokojů se spoustou místa pro celou rodinu, samozřejmě take s krásnými výhledy na prales, či na neuvěřitelně modrý ocean. Klokaní klub udrží Vaše malé děti vzhůru celý den. Užijete si potápětí, procházky pralesem, venkovní kino, nekonečné množství vodních sportů nebo tzv. Prohlídka se uskuteční, jakmile budete hrát 19 jamkový golf. Cestou poznáte krásu Austrálie.

Dovolená v Austrálii

Poblíž resortu narazíte na Living Reef (žijící útes), vlastníma rukama nakrmíte třeba rejnoky nebo žraloky. Není problem – teda pokud se odvážíte! 🙂

Sheraton Mirage Resort

Další ze super ubytování s lázněma, oázami, s nabídkou zmrzliny, vodní bar, potápětí pro děti, Health kluby. Co je výhodou, že se do pěti minut dostanete do mořského světa.

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓