All inclusive – už žádné smažení řízků!

All inclusive neboli vše zahrnuté v ceně. Jde v podstatě o systém, kdy se můžeme nabužírovat, vypít cokoliv a i dělat cokoli (myšleno využívat poskytovaných služeb) bez toho aniž bychom za to museli platit. Je to totiž již zahrnuto v ceně za pokoj.

All inclusive dovolená – Už asi jedině takhle

Každý samozřejmě ví, co all inclusive znamená, otázka, kolik lidí této možnosti už využila. Vsadím se, a pokud nemám pravdu, tak mi to vyčiňte do komentářů, že kdo okusil zájezd „Vše v ceně“, tak už zpátky do polopenzí nebo vlastní stravy nešel.

Nabídka dovolených

Přepych? Chci moc?

Kdepak. Jde o to pohodlí, trošičku luxusu, nebo nadstandart. Člověk by si měl dovču užívat. Když už jedu na dovolenou, tak se nechci starat o jídlo. To i přesto, že to stojí o pár stovek korun navíc.

Nechci si balit řízky, nechci si vařit v tom horku každý den:-)

Ne, už to takhle dál nechci:-) NAVÍC – propočítávat si to asi nebudete, alě někdy to takhle vyjde levněji nebo šul nul, než každý den chodit do restaurací a kupovat si drahé pití:-)

Jak Češi jezdí na dovolenou?

Pořád se o češích sice říká, že si rádi bereme na dovolenou svoje jídlo. Je to částečně tak, ale trend ukazuje, že se to už mění a to hodně rychle. Jak jsem psal výše. Jedno kousnutí do jablka, podruhé už člověk neodolá:-) Na Fotkách z dovči.cz máme recenze, kdy si lidé all inclusive pochvalovali. Jestli byste si chtěli pochvalovat taky, není problém. Po otevření se už člověk zorientuje, v pravo si vybere zem, lokalitu a i spoustu dalších věcí.

All inclusive

Mám k dovči dotaz nebo zkušenost ↓